Naujai atrastas džiaugsmas girdėti!

Mes tikime, kad brangiausios gyvenimo akimirkos turi būti išgirstos ir išgyventos pilnai. Todėl kiekvieną rytą keliamės ir einame į darbą tvirtai žinodami savo misiją: padėti žmonėms iš naujo atrasti džiaugsmą girdėti.

Specialistai, kuriems rūpi

Savo darbe didelį dėmesį skiriame ne tik naujausioms technologijoms, bet ir empatiškam ryšiui su žmogumi. Visi mūsų klausos priežiūros specialistai yra savo profesijos fanai. Mes suprantame, kad kiekvieno žmogaus istorija, poreikiai ir situacija yra individuali. Todėl ieškome asmeniškų, konkrečiam žmogui geriausiai tinkančių sprendimų. Galime užtikrinti, kad konsultuojame profesionaliai, nuoširdžiai ir sąžiningai. Niekada nesistengiame žmogui parduoti brangiausių modelių ar tų dalykų, kurių jam nereikia. Esame čia, kad padėtume jums rasti geriausią sprendimą ir artimiausią kelią geresnės klausos link.

Naujausi klausos sprendimai

Atstovaujame vieną geriausių pasaulyje klausos sprendimų gamintojų – Vokietijos įmonę „Audio Service“.

„Audio Service“ klausos aparatai gaminami tikint, kad naujausios klausos technologijos turi būti prieinamos visiems. Tai aukštos kokybės, lengvai naudojami aparatai, kurie turi naujausias funkcijas ir yra modernaus dizaino. Jie atitinka visus vartotojų poreikius ir biudžetą.

Kodėl verta rinktis „Medical Progress“?

Ekspertiškumas ir individualus požiūris į žmogų

Kvalifikuoti klausos priežiūros specialistai suteiks jums profesionalias konsultacijas, atitinkančias jūsų unikalius poreikius ir pritaikys sprendimus, atitinkančius jūsų gyvenimo būdą.

Pažangios technologijos

Mūsų partnerystė su patikima Vokietijos įmone „Audio Service“ užtikrina, kad gausite modernius, patikimus ir lengvai naudojamus klausos aparatus.

Draugiškos klausos aparatų kainos

Esame tvirtai įsitikinę, kad klausos koregavimas turėtų būti prieinamas visiems, kam to reikia. Todėl siūlome daugybę klausos aparatų už priimtiną ir skaidrią kainą.

Pasirinkę „Medical Progress“ jūs visada gausite:

Registruotis konsultacijai

Nemokamą klausos patikrinimą ir ištyrimą (audiogramą)

Nemokamą klausos aparatų priderinimą asmeniškai jums

Profesionalią konsultaciją

Modernius klausos aparatus už geras kainas

Nemokamą 10 dienų aparatų išsibandymą savo įprastoje aplinkoje

Nuo ko pradėti?

Pajutę pirmuosius silpstančios klausos požymius, nedvejokite kreiptis į savo šeimos gydytoją arba į mūsų klausos priežiūros specialistą.

Jūsų kelionė prasideda nuo nemokamo klausos patikrinimo

Per pirmąją konsultaciją, mes atliksime nemokamą klausos patikrinimą – audiogramą. Šis testas yra pirmasis žingsnis parenkant jums labiausia tinkantį klausos sprendimą.

Nemokamos konsultacijos ir klausos aparato priderinimas

Mums svarbu, kad su naujaisiais klausos aparatais jaustumėtės gerai, todėl teikiame nemokamas konsultacijas, per kurias siekiame įsigilinti į jūsų situaciją, pageidavimus ir galimybes. Esame pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

Nauji klausos aparatai – per pirmąjį susitikimą

Turime platų klausos aparatų pasirinkimą, todėl parinkti labiausiai jums tinkančius galime iš karto. Todėl jau po pirmosios konsultacijos galite išeiti su naujais, asmeniškai jums nemokamai suderintais klausos aparatais!

Susisiekite su mumis jau šiandien ir suplanuokite savo kelionę geresnės klausos ir didesnio gyvenimo džiaugsmo link.